605 578 054
More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!

Taśmy przenośnikowe - oferta produkcyjna i handlowa

Nasza firma zajmuje się produkcją szerokiej gamy taśm, które stanowią element składowy systemu transportu wewnętrznego. Proponowane taśmy do przenośników to produkty różniące się zarówno materiałem podstawowym, jak i profilami powierzchni. Dzięki temu mogą być przystosowane do potrzeb przemieszczania konkretnych materiałów oraz do ich sortowania. Polecamy taśmy przenośnikowe spełniające wszelkie wymagania dla różnorodnych warunków eksploatacji:

  • 1. Taśmy tkaninowo-gumowe: trudnościeralne, trudno zapalne, odporne na wysokie temperatury, olejoodporne;
  • 2. Taśmy profilowane z progami: poprzeczne proste dwudzielne ukośne, w kształcie litery "V" i litery "U", taśmy z falbanami bocznymi,
  • 3. Taśmy przenośnikowe do specjalnych zastosowań (taśmy elewatorowe), rurowe oraz ślizgowe odporne na uderzenia,
  • 4. Taśmy z prowadnicami
  • 5. Taśmy z tkaniną poślizgową;
  • 6. Taśmy oczyszczająco-filtrujące z otworami.

taśmy

Produkowane przez naszą firmę taśmy tkaninowo-gumowe to modele trudnościeralne, trudno zapalne, odporne na wysokie temperatury. To również taśmy olejoodporne, które sprawdzają się w kontaktach ze środkami chemicznymi, ropopochodnymi, olejami spożywczymi itp..

taśmy pe pcv

Taśmy profilowane wykonane z tworzyw sztucznych charakteryzuje stosunkowo szeroki zakres temperatur pracy w przedziale -10 - +80 stopni C, trwałość, a także wyjątkowo atrakcyjna cena. Modele z tej kategorii mają szeroki zakres zastosowań w wielu dziedzinach przemysłu.

taśmy profilowne z progami

Specjalistyczne modele wyposażone w progi poprzeczne proste, dwudzielne, ukośne: w kształcie litery U, V, gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed zsuwaniem się transportowanego materiału. Taśmy progowe są też przydatne podczas selekcjonowania elementów.

taśmy specjalne

Produkty z tej kategorii przystosowane są do specjalnych zastosowań (taśmy elewatorowe). Polecamy między innymi taśmy przenośnikowe odporne na uderzenia, rurowe i ślizgowe.

taśmy z prowadnicami

Produkty z tej grupy wyposażone w specjalne prowadnice, które wspomagają prowadzenie taśmy. Dzięki takiemu rozwiązaniu taśma przenośnikowa zapewnia płynny i jednostajny transport bez zacinania się i szarpnięć.

taśmy z tkaniną poślizgową

Taśmy z tej kategorii wyposażone są w specjalną, tekstylną warstwę od strony bieżnej, która zapewnia płynne przesuwanie się powierzchni transportera.

taśmy oczyszczające

Specjalna grupa produktów wyposażonych w otwory oczyszcająco-filtrujące, które umożliwiają odsiewanie podczas transportu drobinek piasku, wody lub ziaren o zbyt małych rozmiarach. W tej postaci dostępne są również taśmy profilowane oraz z progami.

taśmy z falbanami

Modele z falbanami bocznymi doskonale sprawdzają się podczas transportu przedmiotów o kulistym kształcie. Ograniczają one zakres przemieszczania się elementów, a dzięki dodatkowym progom ułatwiają ich porcjowanie.

bębny

Produkty uzupełniające standardowe wyposażenie przenośników taśmowych, to płyty gumowe, fartuchy, leje, bębny, kosze zasypowe, falbany, zgarniacze oraz inne elementy, które zapewniają sprawną pracę urządzeń. Wyposażenie dodatkowe umożliwia też serwis taśm, w przypadku ich awarii. więcej

Inspekcje prewencyjne

Klientom dla których transport taśmowy jest strategicznym elementem produkcji oferujemy program prawidłowych inspekcji prewencyjnych mających za cel eliminację możliwych stanów awaryjnych i wypracowanie planu remontów.