605 578 054
More Website Templates @ TemplateMonster.com. December10, 2011!

OFERTA

taśmy przenośnikowe

Taśmy przenośnikowe profilowane, proste, z progami

bębny, progi, zgarniacze

Bębny, progi, kosze, zgarniacze, falbany, krążniki

gumowanie bębnów

Usługi
naprawa taśm, gumowanie bębnów

serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Serwis taśm i przenośników taśmowych

Zakup nowego systemu wewnętrznego transportu bliskiego oznacza też zapotrzebowanie na różne usługi serwisowe. Dzięki nim możliwe jest zarówno przygotowanie pracowników do prawidłowej obsługi, jak i stała kontrola stanu technicznego urządzeń oraz ich okresowa konserwacja. Taśmy przenośnikowe, jakie oferujemy klientom w naszej firmie objęte są opieka naszych specjalistów od momentu ich zakupu do zakończenia użytkowania. Zapewniamy zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny serwis taśm przenośnikowych.

serwis-gwarancyjny
Firma Mettech od lat specjalizuje się w doradztwie, dostawach i instalacji przenośników taśmowych, a dbając o interesy i zadowolenie naszych klientów zapewniamy im też gwarancję na nasze usługi. Wiąże się z nią kompleksowy serwis taśm, który oferujemy w okresie, jaki obejmuje gwarancja. W tym czasie wszystkie przeglądy, konserwacje i planowane remonty wykonywane są gratis przez nasz wykwalifikowany zespół pracowników. One również - podobnie, jak wszystkie oferowane taśmy przenośnikowe oraz wymieniane części - objęte są długoterminową gwarancją.
serwis-pogwarancyjny
Nasza opieka nad klientem nie wygasa w momencie upłynięcia okresu gwarancyjnego. Serwis taśm oferujemy także w późniejszym okresie, realizując zadania za odpowiednią, atrakcyjną opłatą. Na wykonane w tym czasie naprawy przenośników taśmowych i wykorzystane części zamienne z naszej oferty udzielamy kolejnej, niezależnej gwarancji. W ramach odpłatnego serwisu utrzymujemy przenośniki w dobrym stanie, wykonujemy planowane remonty i dokonujemy drobnych napraw.

Taśmy przenośnikowe - inspekcja prewencyjna

Klientom, dla których transport taśmowy jest strategicznym elementem produkcji oferujemy program prawidłowych inspekcji prewencyjnych mających na celu eliminację możliwych stanów awaryjnych i wypracowanie planu remontów. Prawidłowa eksploatacja i systematyczna kontrola stanu technicznego to ograniczenie ryzyka przestrojów i zmniejszenie do minimum strat materialnych.